PŁATNOŚCI

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

- płatność przy odbiorze - należność pobiera kurier,

- płatność przelewem za pośrednictwem serwisu Przelewy24, 

- płatność przelewem bankowym bezpośrednio na konto sklepu.

Do każdego zamówienia z dostawą na terenie Polski doliczany jest koszt dostawy realizowanej za pośrednictwem wybranej przez klienta firmy kurierskiej.

W przypadku wybrania opcji zapłaty przelewem, należy dokonać wpłaty nie później niż w ciągu 7 dni od otrzymania elektronicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

Podczas dokonywania przelewu podaj w tytule przelewu numer zamówienia, który otrzymasz podczas zamawiania zakupów. 

Rozliczenia transakcji e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Przelewy24. Serwis ten gwarantuje pełne bezpieczeństwo.


KOSZTY I FORMY DOSTAWY 

Koszt wysyłki, odbiór w punkcie (płatność przelewem):

InPost - 9,90 zł

ORLEN - 7,90 zł

DPD - 10,90 zł

DHL - 13,90 zł

Koszt wysyłki kurierem (płatność przelewem):

InPost - 12,90 zł

DPD - 15,90 zł

DHL - 15,90 zł

Koszt wysyłki kurierem (płatność przy odbiorze, za pobraniem):

InPost - 16,90 zł

Czas realizacji zamówienia = czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostawy firmy transportowej. Standardowo towar wysyłamy do 48h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

W celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie oraz dostosowania sklepu do Twoich indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.