Pole rzepaku z którego wytwarzane są nasze naturalne świece

Otularnia to miejsce, w którym dzielimy się naszą miłością do pięknych zapachów i naturalnych receptur. Powstała, aby wypełnić Twoje wnętrza dobrą energią. Założycielkami Otularni są Hania i Daria, zawodowo wspólniczki, prywatnie przyjaciółki. Wielbicielki oryginalnej ceramiki, olfaktorycznych podróży i leśnych kąpieli.

Oto Otularnia.

TWOJE MIEJSCE

Wierzymy, że miejsca, w których przebywamy, mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego wypełniamy je naturalnymi aromatami i prostymi formami.

MNIEJ ZNACZY WIĘCEJ

Proste, naturalne receptury bez zbędnych ulepszaczy. 100% wosk rzepakowy, olejki eteryczne i bawełniany knot.

HANDMADE

Oferowane przez nas produkty powstają w małej poznańskiej pracowni. Tworzymy je ręcznie, z dbałością o detale. Każdy jest unikatowy.

ZERO WASTE

Dbamy o to, aby idea zero waste towarzyszyła naszym produktom na każdym etapie ich życia. Wykorzystujemy materiały z recyklingu i biodegradowalne, robimy swój papier. Rezygnujemy z jednorazowości wszędzie, gdzie to możliwe.

GIRL POWER

Hanna Partycka i Daria Stasiak. Założycielki Otularni. Mają słabość do wnętrz wypełnionych roślinami i piękną ceramiką. Pomysł na wspólną pracownię zrodził się z zamiłowania do obdarowywania. Zaczynały od tworzenia dla rodziny i przyjaciół, teraz przyszedł czas na resztę świata.

OTUL SIĘ ZAPACHEM

W celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie oraz dostosowania sklepu do Twoich indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.