Faq Otularnia mobile
Faq Otularnia
 1. Jak palić świece zapachowe Otularni?

  Świece rzepakowe palą się inaczej niż świece parafinowe, dlatego przygotowałyśmy dla Ciebie instrukcję ich palenia. Zachęcamy Cię do zapoznania się z nią i wprowadzenia tych kilku ważnych punktów w życie, aby Twoja świeca mogła wieść długi i pachnący żywot u Twego boku. 

 2. Czy realizujecie indywidualne projekty?

  Jasne! Stworzymy zestaw podarunkowy dla Twoich bliskich, współpracowników, psa i kota. Możemy zrobić personalizowaną etykietę dla Twojej firmy, na ślub i na urodziny babci. Uwielbiamy takie akcje. Napisz do nas lub dzwoń. Wspólnie coś wymyślimy. 

 3. Jak szybko realizowane są zamówienia?

  Robimy wszystko, aby przesyłka trafiła do Ciebie jak najszybciej. Z reguły oddajemy ją w ręce kuriera w ciągu jednego dnia roboczego od momentu finalizacji zamówienia. Może się jednak zdarzyć, że będziemy potrzebować odrobinę więcej czasu na spakowanie pachnącego kartonika. Na pewno poinformujemy Cię o ewentualnych opóźnieniach. 

 4. Czy możliwy jest odbiór osobisty zamówienia?

  W tej chwili nie ma takiej możliwości, ale na bieżąco aktualizujemy zakładkę Tutaj nas znajdziesz. Pojawią się tam punkty, w których nasze świece można niuchać i dotykać.

 5. Czy wysyłacie za granicę?

  Tak! Napisz do nas przed złożeniem zamówienia. Nasze świece uwielbiają zagraniczne wojaże.

 6. Czy możecie zapakować moje zamówienie w sposób przyjazny dla środowiska?

  Wszystkie zamówienia tak pakujemy. Nie używamy folii. Każdy element paczki od Otularni można ponownie wykorzystać lub oddać do recyclingu. Papier, którego używamy pochodzi z odzysku. Wosk i mech są biodegradowalne. Zero waste to u nas must have!

 7. Z moim zamówieniem jest coś nie tak. Co robić?

  Napisz do nas. Nasze świece zapachowe powstały po to, aby sprawiać radość, a Twoje dobre samopoczucie w ich towarzystwie to nasz priorytet. Znajdziemy rozwiązanie.

W celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie oraz dostosowania sklepu do Twoich indywidualnych potrzeb korzystamy z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.